Bartosz „Huzar” Huzarski we współpracy z CentrumRowerowe.pl
Tegoroczna współpraca z kolarzem szosowym Bartoszem Huzarskim to kontynuacja relacji sportowca ze sklepem centrumrowerowe.pl. Sklep należący do spółki Dadelo S.A. w marcu 2021 roku, nawiązał współpracę z kolarzem. Celem akcji jest dostarczanie klientom sklepu jeszcze większej ilości wartościowych informacji oraz praktycznych porad na temat zarówno sprzętu, jak i samej jazdy na rowerze.
2021-03-01, 10:00

Efekty wspólnych działań można śledzić na blogu CentrumRowerowe.pl oraz na kanale YouTube. Bartek regularnie będzie dostarczał treści eksperckie na bloga i aktywnie się na nim udzielał. Natomiast w ramach materiałów video nagrane zostaną filmy na temat produktów dla najmłodszych oraz film instruktażowy „Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze?”. Dzięki współpracy sklepu rowerowego z doświadczonym, profesjonalnym kolarzem, klientom dostarczane są zarówno inspiracje i motywacja do działania, jak i duża dawka wiedzy. Artykuły na blogu oraz filmy na kanale YouTube stanowią wysokiej jakości materiały edukacyjne.

Polecenia produktów od specjalisty

W ramach współpracy Bartosz Huzarski również testuje, sprawdza i ocenia produkty, tworząc szeroką bazę polecanego sprzętu sportowego. Klienci zainteresowani jego rekomendacjami mogą ich szukać na stronie CentrumRowerowe.pl pod filtrem „Bartosz Huzarski poleca”. Filtr ułatwia dotarcie do ofert, które kolarz ze względu na swoje doświadczenie i wiedzę ekspercką rekomenduje sportowcom.

Bartosz „Huzar” Huzarski swoją przygodę z kolarstwem rozpoczął 26 lat temu. W karierze wygrywał kolejne wyścigi oraz zdobywał liczne nagrody. Za najważniejsze punkty jego sportowej kariery uważa się między innymi dwukrotne zwycięstwo w wyścigu po tytuł najlepszego górala TDP, drugie miejsce na etapie Giro d’Italia oraz trzecie miejsce na etapie Vuelta Espana. Ponadto Huzar jest założycielem akademii kolarskiej Huzar Bike Akademy, w ramach której prowadzi treningi dla najmłodszych podopiecznych, a także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze starszymi rowerzystami, zarówno na poziomie amatorskim jaki i profesjonalnym. 

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.