Dadelo w finale prestiżowego konkursu European Small and Mid-Cap Awards 2021
Notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych Dadelo znalazło się w gronie finalistów nominowanych do nagrody przyznawanej przez Federację Giełd Europejskich. Bydgoska Spółka walczy o wyróżnienie w kategorii Rising Stars, obejmującej małe i średnie spółki notowane na europejskich rynkach giełdowych – o kapitalizacji do 50 milionów euro.
2021-08-23, 09:00

Aby znaleźć się na w finale konkursu, firma musiała nie tylko zyskać przychylność międzynarodowego jury, złożonego z niezależnych ekspertów oraz dziennikarzy w dziedzinie rynków kapitałowych, ale także spełniać wymagania dotyczące obowiązków informacyjnych, jakości zarządzania oraz stopy zwrotu.

European Small and Mid-Cap Awards to nagroda przyznawane przez FESE (Federation of European Securities Exchanges) we współpracy z Komisją Europejską oraz organizacją European Issuers. Ma na celu promować najciekawsze i dynamicznie rozwijające się spółki z całego kontynentu. Tegoroczny konkurs jest już dziewiątą edycją. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach, do których nominowane są spółki z różnych krajów i rynków.

Sam fakt znalezienia się w gronie finalistów jest dużym wyróżnieniem dla polskiej firmy. Dadelo powstało w 2005 roku jako niewielki sklep rowerowy, a obecnie jest liderem dynamicznie rozwijającej się branży – internetowej sprzedaży rowerów, odzieży rowerowej, części oraz akcesoriów.

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.