Weekendowa dostawa zamówień do Paczkomatu InPost 24/7
Klienci sklepu Centrumrowerowe.pl, którzy wybiorą metodę dostawy zamówienia Paczkomat InPost 24/7, od teraz mogą spodziewać się swojej paczki w weekend. W wielu przypadkach oznacza to, że czas oczekiwania na zamówienie zostanie skrócony o jeden dzień.
2021-12-15, 09:00

Wszystkie zamówienia z metodą dostawy Paczkomat InPost, które w sklepie Centrumrowerowe.pl zostaną złożone do piątku, do godziny 14.00 zostaną dostarczone do soboty tego samego tygodnia. Dotychczas, sklep Centrumrowerowe.pl nie oferował dostawy w weekend, a klienci, którzy zamówili produkt pod koniec tygodnia, otrzymali go najwcześniej w poniedziałek. Dzięki dostawie w sobotę, czas oczekiwania może skrócić się o jeden dzień.

Pozostałe opcje dostawy, jakie oferuje sklep Centrumrowerowe.pl

Kupujący poza odbiorem w Paczkomacie, może wybrać metodę kurierską. Z uwagi na charakter
i gabaryty produktów w sklepie Centrumrowerowe.pl czasem jest to forma konieczna, na przykład w przypadku roweru, który nie zmieści się w skrytce Paczkomatu. Poza metodą Paczkomaty InPost 24/7, klienci mogą wybrać Kuriera InPost lub Kuriera DPD. Wszystkie opcje dostawy są darmowe. 

W przypadku dostawy roweru kupujący może wybrać jedną z trzech opcji:

  • Rower do samodzielnego montażu – kurier przywozi rower w stanie fabrycznym, klient sam musi złożyć rower i przygotować go do jazdy.
  • Rower wstępnie złożony i wyregulowany – kurier przywozi rower wstępnie złożony, klient sam musi tylko naprostować kierownicę, przykręcić pedały i mostek.
  • Rower złożony przez specjalistę – rower zostaje wysłany do serwisu partnerskiego, gdzie specjalista składa go i w pełni przygotowuje do jazdy. Koszt montażu zależy od serwisu. Ceny podane są na etapie składania zamówienia. Dostawa jest darmowa, natomiast za usługę płaci się w serwisie, przy odbiorze gotowego roweru.

Zakupy na raty i inne dostępne opcje płatności w sklepie Centrumrowerowe.pl

We współpracy z bankiem Santander, sklep Cetrumrowerowe.pl udostępnia klientom możliwość zakupu towaru na raty. Procedura jest przejrzysta i zrozumiała. Kupujący, który wybrał opcję płatności Raty Santander Consumer Bank musi wykazać oświadczenie o źródłach i wysokości swoich dochodów, otrzyma wtedy decyzję kredytową. Umowę może natomiast nawiązać online lub za pośrednictwem kuriera, który dostarczy dokumenty pod wskazany adres. Klient nie ma obowiązku wpłaty własnej, a wartość zakupów na raty może wynosić maksymalnie 50 000 złotych.

Poza płatnością w ratach, klienci mogą wybrać dogodną dla siebie metodę płatności. Sklep umożliwia płatność:

- online za pomocą szybkiego przelewu elektronicznego – za pośrednictwem usługi Przelewy24,

- online za pomocą płatności mobilnej kodem Blik,

- gotówką przy odbiorze towaru.

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.