Aktualny kalendarz zawodów rowerowych w Polsce na 2022 rok
Na blogu sklepu CentrumRowerowe.pl opublikowany został „Kalendarz eventów rowerowych na rok 2022”. Zebrano w nim ponad 140 wydarzeń z całej Polski, dedykowanych miłośnikom różnych odmian kolarstwa. To kompendium wiedzy przed zbliżającym się sezonem.
2022-01-20, 11:21

Specjaliści ze sklepu rowerowego należącego do Spółki Dadelo S.A. chcąc promować aktywny tryb życia i jazdę na rowerze, już po raz drugi stworzyli aktualną listę imprez dla kolarzy amatorów na nadchodzący sezon. Zadanie nie było łatwe, bo te licznie odbywają się na terenie całego kraju. W zestawieniu przygotowanym przez centrumrowerowe.pl każdy rowerzysta może znaleźć wydarzenie dla siebie, bez względu na preferowaną lokalizację, termin, teren, a także poziom doświadczenia. Często zawodom towarzyszą mniejsze lub mniej wymagające wydarzenia, w tym też dedykowane dzieciom, co sprawia, że wyjazd może być okazją do rodzinnego aktywnego wypoczynku. 

Imprezy podzielone zostały na trzy kategorie: wyścigi gravelowe, maratony MTB oraz szosowe maratony kolarskie. Przy każdej z imprez podane zostały podstawowe informacje, takie jak termin, lokalizacja, długości tras do wyboru oraz termin zapisów. Przygotowano też specjalne infografiki, które będą bezcenne podczas planowania indywidualnego, rowerowego kalendarza na sezon 2022. Pierwsze zawody odbywają się już w marcu, warto więc już teraz przyjrzeć się wszystkim możliwościom.

Kalendarz jest również formą wsparcia oddolnych inicjatyw, które zrzeszają rowerzystów. Umieszczanie zawodów w kalendarzu, to tylko część aktywnych działań na rzecz promocji eventów rowerowych. Z organizatorami chętnymi do współpracy podejmowane są działania mające na celu wsparcie danego wydarzenia. W ubiegłym roku podjęto współpracę z organizatorami 10 eventów.

Cały kalendarz eventów znaleźć można na stronie: https://www.centrumrowerowe.pl/blog/zawody-rowerowe-kalendarz/

 

Organizujesz event? Zgłoś się do nas!

Jeszcze nie zamykamy kalendarza eventów rowerowych. Jeżeli chcesz, aby organizowana przez Ciebie impreza została umieszczona na naszej liście, napisz wiadomość na pr@dadelo.pl. Niezależnie czy pracujesz nad wymagającym wyścigiem przez całą Polskę, czy tworzysz lokalne zawody, w których każdy może spróbować swoich sił, chętnie porozmawiamy o możliwościach współpracy.

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.