Kolejny rok razem – Michał Paluta ambasadorem CentrumRowerowe.pl!
W 2022 roku kolejny raz będzie można zobaczyć Michała Palutę na blogu, kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych CentrumRowerowe.pl. Zawodowy kolarz po raz drugi został ambasadorem sklepu.
2022-03-28, 07:52

Michał Paluta to utalentowany zawodnik, który kilkukrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, a w 2019 udało mu się zająć miejsce na jego najwyższym stopniu (ze startu wspólnego). W minionym roku jeździł w barwach kontynentalnej drużyny Global 6 Cycling. W tym natomiast debiutuje w wyścigach MTB, dołączając do drużyny JBG2 CryoSpace. Obserwatorzy poczynań 26-latka wiedzą, że już na początku kariery miał on udany epizod z kolarstwem górskim oraz od lat interesuje się przełajami.

Pomimo zmian zawodowych Paluta kontynuuje owocną współpracę z CentrumRowerowe.pl, należącym do Dadelo S.A. W 2021 roku aktywnie udzielał się na blogu oraz kanale YouTube sklepu. Opowiedział m.in. o tym, jak wygląda trening zawodowego kolarza, a także zabrał nas w podróż po ulubionych trasach na Majorce. Przygotował też wiele fachowych porad dla rowerzystów oraz przetestował topowe produkty, w tym bijące rekordy popularności trenażery. Wchodząc w rozpoczynający się sezon, warto obejrzeć, chociażby filmy o rodzajach butów rowerowych albo o pomiarach mocy.

Na ten rok zaplanowane są kolejne materiały, przygotowywane we współpracy z kolarzem. Z pewnością nie zabraknie recenzji, inspiracji oraz sporej dawki wiedzy. Oprócz tego w 2022 roku ponownie będzie można zobaczyć Michała Palutę w odzieży EYEN, czyli marki własnej Dadelo. Podda on testom produkty z nowych kolekcji i podzieli się swoimi doświadczeniami. Ulubione ubrania kolarza będzie można znaleźć również na stronie CentrumRowerowe.pl, w zakładce „Michał Paluta poleca”.

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
ZAŁĄCZNIKI
michal-paluta.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.