Nominacja spółki Dadelo S.A. w nagrodach Byki i Niedźwiedzie Gazety Parkiet
Spółka Dadelo S.A., zarządzana przez prezesa Ryszarda Zawieruszyńskiego otrzymała nominację do nagrody Byki i Niedźwiedzie Gazety Parkiet w kategorii Debiut Roku. To niewątpliwy sukces, potwierdzający znaczącą pozycję bydgoskiego przedsiębiorstwa.
2022-03-30, 07:00

Dobry debiut spółki

 Prestiżowa nominacja związana jest z owocnym debiutem Dadelo S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych pod koniec 2020 roku i uzyskanym przez inwestorów przychodem na poziomie prawie 7%. To niekwestionowane osiągnięcie na rynku kapitałowym.

Panująca na świecie pandemia sprawiła, że na znaczeniu zyskały spółki e-commerce, jak Dadelo S.A. Odnotowano dynamiczny wzrost zainteresowania ofertą bydgoskiego przedsiębiorstwa, a tym samym popytu na jego akcje – łączna wartość IPO wynosiła 82,8 mln zł. Spółka nieustanie pracuje nad rozwojem, dlatego fundusze z emisji akcji zostaną przeznaczone na kolejne inwestycje, w tym poszerzenie asortymentu rowerowego.

Prestiżowa nominacja

 Sukces spółki Dadelo S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych dostrzegli redaktorzy najstarszej w Polsce ekonomicznej „Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet”. Uhonorowują oni rokrocznie już od 28 lat najlepsze spółki, menadżerów i instytucje w kilku kategoriach „Bykami i Niedźwiedziami” oraz „Złotymi Portfelami”. Dadelo S.A. znalazło się obok Allegro.eu i PCF Group w gronie nominowanych za debiut roku. 

 Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 30 marca 2022 roku.

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.