CentrumRowerowe.pl przyłącza się do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu
W tym roku już po raz 20-ty w wielu miastach na naszym kontynencie trwać będzie Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). CentrumRowerowe.pl należące do Spółki Dadelo S.A. ponownie wesprze to proekologiczne wydarzenie, prowadząc działania edukacyjne oraz fundując nagrody dla uczestników konkursu w aplikacji Aktywne Miasta.
2022-09-14, 10:09

Promocja alternatywnych środków transportu i zmniejszenie poziomu zanieczyszczenia powietrza to główne idee, które w 2002 roku skłoniły Komisję Europejską do zainicjowania ETZT. Od tego czasu każdego roku, między 16 a 22 września, w miastach organizowane są wydarzenia, mające zachęcić mieszkańców do ograniczenia podróży samochodami na rzecz publicznej komunikacji oraz alternatywnych środków transportu, takich jak rower.

Ogólnopolska akcja

Przy tej okazji CentrumRowerowe.pl ponownie połączyło siły z Miastem Bydgoszcz, organizując akcję o ogólnopolskim zasięgu. Podczas trwania Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w aplikacji Aktywne Miasta będzie można dołączyć do konkursu o bardzo prostych zasadach. Aby to zrobić, należy pobrać aplikację i być aktywnym – jeździć na rowerze, rolkach, hulajnodze czy deskorolce, biegać, pływać, uprawiać wioślarstwo czy nordic walking. Możliwości jest naprawdę wiele.

Codziennie za aktywność na dystansie 5 km uczestnicy będą otrzymywali graficzne odznaki, oznaczające szansę na zdobycie nagrody dziennej. Spośród osób, które zbiorą komplet siedmiu odznak, jedna otrzyma nagrodę główną. W puli są vouchery ufundowane przez CentrumRowerowe.pl, do wykorzystania w sklepie internetowym marki:

  • nagrody dzienne: 7 voucherów o wartości 150 zł;
  • nagroda główna: voucher o wartość 2 tys. zł.

Specjaliście z CentrumRowerowe.pl przygotowują również cenne porady, dzięki którym podróżowanie po mieście będzie nie tylko bardziej ekologiczne, ale i komfortowe. Doradzą m.in. jak wybrać rower elektryczny, aby był idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Porady i więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie aktywne.miasta.pl

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.