CentrumRowerowe.pl na podium w Rankingu Opineo 2022
Należący do spółki Dadelo S.A. sklep internetowy CentrumRowerowe.pl zajął trzecie miejsce w tegorocznej edycji rankingu Opineo w kategorii sport. To już 13 edycja Rankingu Sklepów Internetowych, którego głównym celem jest zebranie i przedstawienie informacji na temat e-sklepów cieszących się najbardziej pozytywną opinią wśród konsumentów.
2022-10-21, 13:11

Przygotowywany przez portal Opineo ranking opiera się na ocenach klientów, po dokonaniu zakupu w danym sklepie. Punktacji podlegają najważniejsze czynniki związane z internetową sprzedażą, czyli szybkość realizacji zamówienia, jakość obsługi klienta czy sposób pakowania przesyłek.

CentrumRowerowe.pl osiągnęło w opiniach klientów tym roku średnią ocenę 5.0, czyli najwyższą możliwą. W kwestii jakości usług sklepu wypowiedziało się aż 36 tysięcy użytkowników portalu Opineo.

Aby ranking był w pełni miarodajny, organizatorzy wzięli pod uwagę również inne czynniki. W zestawieniu uwzględnia się jedynie te sklepy, którym wystawiono przynajmniej 100 opinii. Co więcej, za każdy dodatkowy tysiąc opinii przyznawany jest jeden punkt. Dzięki temu najwyższe miejsca zarezerwowane są dla firm, które zostały rzetelnie ocenione przez wielu klientów. O jakości zastosowanej metodologii świadczy jej pozytywne zaopiniowanie przez firmę Nielsen, będącą światowym liderem w dziedzinie badań opinii publicznej.

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.