Nowa edycja Kalendarza zawodów rowerowych 2023 już dostępna na blogu CentrumRowerowe.pl
Każdego roku zwiększa się ilość rowerzystów jeżdżących regularnie. Nie wszystkim wystarcza samotne nabijanie kilometrów. U niektórych miłośników dwóch kółek pojawia się potrzeba rywalizacji. Odpowiedzią jest rosnąca popularność eventów rowerowych. „Kalendarz zawodów rowerowych 2023” przygotowany przez CentrumRowerowe.pl pozwala z łatwością znaleźć wydarzenie spełniające oczekiwania kolarza.
2023-01-10, 11:16

Co, gdzie i kiedy? – zestawienie eventów rowerowych w 2023 roku

Z CentrumRowerowe.pl zaplanujesz swój udział w zawodach kolarskich. Zestawienie zawiera około 100 najciekawszych imprez, posegregowanych pod kątem rodzajów rowerów i jazdy. Wszystkie imprezy podzielono na trzy kategorie tj. wyścigi gravelowe, maratony MTB oraz zawody dla kolarzy szosowych.

W każdej z kategorii znajduje się lista dedykowanych wydarzeń wraz z lokalizacją oraz terminem. Dodatkowo „Kalendarz zawodów rowerowych 2023” zawiera krótkie opisy poszczególnych eventów oraz terminy zapisów. W zestawieniu znajdują się imprezy organizowane na terenie całej Polski, dzięki czemu można znaleźć imprezę w wybranym przez siebie regionie. Duża różnorodność dystansów pozwala natomiast z łatwością wybrać event dopasowany do kondycji i osobistych preferencji.

Kalendarz rowerowy, geneza powstania

Duża ilość wydarzeń rowerowych sprawia, że czasami trudno jest się odnaleźć w mnogości wydarzeń. Mniejsze lokalne eventy nie zawsze mają szansę przebić się w konkurencji z dużymi cyklicznymi imprezami. Każdy rodzaj imprez ma swoich zwolenników. „Kalendarz zawodów rowerowych 2023” tworzony jest cyklicznie od 2021 roku przez CentrumRowerowe.pl promuje inicjatywy rowerowe w całej Polsce. CR nie tylko dostarcza informacji o wydarzeniach, ale również jest partnerem wielu wydarzeń. Wśród nich warto wspomnieć sponsoring strategiczny rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Z terminarzem imprez można zapoznać się bezpośrednio na stronie: https://www.centrumrowerowe.pl/blog/zawody-rowerowe-kalendarz/

 

 

Promuj organizowaną przez siebie imprezę rowerową

Lista zawodów nie jest zamknięta i będzie aktualizowana w miarę pojawiania się nowych, ciekawych wydarzeń. Chcesz umieścić Twój event w naszym „Kalendarzu zawodów rowerowych 2023”, skontaktuj się z nami pod adresem: pr@dadelo.pl.

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.