Mistrz Polski w kolarstwie szosowym ambasadorem marki EYEN
Upór, siła, nieprzerwane dążenie do celu – wszystko to cechuje Mistrza Polski w kolarstwie szosowym Michała Palutę, z którym współpracę na ten rok nawiązał sklep CentrumRowerowe.pl, należący do spółki Dadelo S.A. Miłośnicy kolarstwa, nie tylko szosowego, będą mogli śledzić efekty wspólnej pracy na blogu, kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych sklepu.
2021-03-26, 09:00

Michał Paluta, pomimo swojego młodego wieku, na koncie posiada już wiele sukcesów i kolarskich tytułów. Od 2013 roku udało mu się kilkukrotnie stanąć na podium Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym. W 2019 roku wyjeździł pierwsze miejsce w tych ważnych w kolarskim świecie zawodach. Obecnie należy do nowozelandzkiej drużyny Global 6 Cycling. O miłości do dwóch kółek świadczy fakt, że poza sezonem zamienia rower szosowy na przełajowy i rusza w dłuższe trasy, by odpocząć.

W przerwach od startów Michał Paluta będzie dzielił się fachowymi poradami oraz swoim doświadczeniem, pomagając i jednocześnie inspirując miłośników dwóch kółek. Czytelnicy bloga CentrumRowerowe.pl będą mogli między innymi przeczytać wpisy ze wskazówkami dotyczącymi treningów wysokogórskich na rowerze. Wspólnie z Palutą odwiedzą również najciekawsze trasy rowerowe Majorki. Kolarz zajmie się także testowaniem specjalnych butów szosowych na rower, a efekty testów zobaczyć będzie można na oficjalnym kanale CentrumRowerowe.pl na YouTube. Filmik będzie gratką dla wszystkich którzy chcą dowiedzieć się więcej o rodzajach i typach zapięć.     

Michała Palutę zobaczyć będzie można w serii filmów poradnikowych na YT

Michał Paluta jest wielkim autorytetem w dziedzinie kolarstwa, dlatego Dadelo wybrało właśnie jego do roli ambasadora swojej pierwszej marki własnej EYEN. Kolarz osobiście testuje i recenzuje ubrania rowerowe oraz akcesoria należące do poszczególnych kolekcji, a jego rzetelne opinie publikowane w mediach społecznościowych przekonują wielu rowerzystów, że warto zaufać nowej polskiej marce.

Osoby chętne do tego, aby skorzystać z poleceń znanego kolarza, mogą również użyć specjalnego filtru, dostępnego na stronie sklepu CentrumRowerowe.pl. Wchodząc w zakładkę „odzież i kaski” można wybrać go spośród dostępnych filtrów. Zainteresowanym ukażą się wówczas produkty rekomendowane przez mistrza.

KONTAKT / AUTOR
Patrycja Adamczyk
Specjalistka ds. content marketingu
Dadelo S.A.
607 758 657
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.